הקמינים –

קמינים תמיד היו חלק מרכזי בבית.

הם מביאים חום, נשמה ותחושת משפחתיות לכל חדר בו הם נמצאים.

בין אם אתם מחובקים על הספה עם ספר טוב, או מתאספים סביב האח עם אנשים אהובים, אח מוסיף קסם מסוים ואַטמוֹספֵרָה.

כבר 45 שנה שחברת רוקח להבה ועשן מביאה את הקסם הזה לבתים בכל רחבי הגולן ובכל מדינת ישראל.

 רוקח, שבסיסה בצפון ישראל, מאז 1978 מהווה מקור מהימן לקמינים ופתרונות חימום ביתיים אחרים. מקמין עצים מסורתיים ועד לדגמים מודרניים כמו פלט וקמינים חשמליים, לרוקח יש משהו לכל בית.

אבל אח זה כבר לא רק לבתים פרטיים. את הקמינים של היום ניתן להתקין בדירות, משרדים ואפילו חללים חיצוניים ועם טכנולוגיה חדשה, יש אפילו קמינים שלא דורשים ארובה.

דמיינו לעצמכם אווירה של אש מהבהבת, בלי הטרחה של בניית ארובה או התמודדות עם עצים ואפר. חלום.

לאחרונה הוצגה חברת רוקח בתוכנית בוקר פופולרית בטלוויזיה בערוץ 14 (הסרטוןם ממש פה) שהציגה את הקמין החדשני שלהם המחובר רק לחשמל.
עיצוב מהפכני זה מאפשר לכם ליהנות מהחום והיופי של קמין, ללא כאבי ראש. פשוט לחבר אותו לחשמל ולחוות את הקסם הטבעי של היקום.

אם רציתם אי פעם להוסיף אח לביתכם עוד חום וקסם, זה הזמן המושלם.

צירפנו לכם את הסרטון ורק אם נשבתם בקסם הקמין, נזמין אתכם גם להיכנס לאתר רוקח ברשת, ולצפות במגוון עשיר ומדויק של פתרונות חימום ולהבה.
בין אם אתם מחפשים קמין עצים מסורתי, או משהו מודרני ונוח יותר, לרוקח יש את מה שאתם צריכים. אל תתנו לעוד חורף קר לחלוף על פניכם ללא הנוחות והחמימות של קמין.

לסיכום, חלפו הימים שבהם קמינים היו מותרות השמורות רק לעשירים. עם התקדמות הטכנולוגיה והעיצוב, עכשיו אפשר להחזיק קמין בכל בית, ללא קשר לגודל או תקציב. כן ן , ממש כך.

אפשרות אחת שצוברת פופולריות היא הקמין החשמלי כאמור. ניתן לחבר יחידות אלו לחשמל ולספק את אותה אווירה וחמימות כמו קמין עצים מסורתי רק עם הרבה פחות חום פיזי אלא יור חום רגשי,
וכל זאת ללא צורך בארובה או מערכת אוורור.
זה הופך אותם לבחירה אידיאלית עבור דירות או כל בית ללא קמין מסורתי.

אבל קמינים חשמליים הם לא האפשרות היחידה עבור אלה ללא ארובה. ישנם גם קמינים ללא אוורור המשתמשים באתנול או גז כדלק, ומבטלים את הצורך בארובה או במערכת אוורור. יחידות אלו ניתנות להצבה בכל מקום בבית ומספקות את אותה חמימות ואווירה נעימה כמו קמין מסורתי.

כמובן, למי שמעדיף את המראה והתחושה המסורתיים של קמין עצים או פלט, עדיין יש הרבה אפשרויות. בתים מודרניים רבים נבנים כעת עם קמינים כמאפיין סטנדרטי, ויש גם תוספות ויחידות עצמאיות שניתן להוסיף לבית קיים

החליטו היום, להכניס את הקסם של הקמין כבר מחר. 

רוצה לקבל עידכונים? הירשם כאן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן