חשיבותו של עורך דין פלילי

רוב האנשים המואשמים בעבירה פלילית מועברים להתחלת חקירה פלילית נגדם (חוקרים של משטרת ישראל) בכדי למנוע מהם התנהגות שגויה.

לא תמיד כל חשוד יכול להרשות לעצמו ייצוג של סנגור פלילי פרטי.. ישנן פריבילגיות ורשויות מיוחדות רבות המצורפות למינוי עורך דין פלילי לייצוג הנאשם.

בנוסף, יש להחזיק עורך דין על ידי הסנגורים והסניגור כדי לקבל מידע ומידע על הנאשמים האחרים. זהו מידע רלוונטי בדיון המקדים ובמהלך השימוע המקדים.

במהלך הדיון המקדמי יש לקבוע חזקת אשמה. אם נקבעה האשמה הסבירה, השופט יכול להוציא את הנאשמים משירותו ולשלוח אותם להישפט ולסגור את התיק בערכאות שונות, כלומר אינו יכול לשכור, כאן התביעה כבר יכולה להגיע להסדר עם הנאשם, לשלוח אותו להליך של הסדר מותנה זאת בתנאי ואין לאותו חשוד עבר פלילי והוא עומד בתנאים המקדימים שמאפשרים סגירת תיק בהסדר מותנה.

ברוב המקרים החמורים ניתן יהיה להחזיק את הנאשמים ללא ערבות, במהלך מעצר בית או במהלך טיפול תרופתי בכפייה.

הנאשמים נקראים לחדרים שונים בהם מוחזקים הפשעים. מרבית הנאשמים נדרשים לענוד את הכרטיס הצהוב שהוא השלט המונח על שמם.

אישומם בגין הימורים

הנאשם יכול לאבד את עבודתו, להתגרש או לאבד רכוש בגלל ההימורים המתמידים. העונש של עצם היותו מהמר כבר קורה באופן טבעי, עוד לפני שהוא מגיע לבית הדין להיות מואשם על עבירות קשות אלו.

השינויים הדרסטיים בחייו של האדם רלוונטיים בהערכת המקרה. ייתכן שהאדם לא יוכל לחזור למקום של אותה משפחה או שהוא ירוץ מהמקום כדי להימנע ממשפחתו.

החלטת בית המשפט היא פסק הדין הסופי ולנאשם יש אפשרות לבקש הפרדה או גירושין. אם הזוג האמור נפרד, ניתנת לנאשם 30 יום לחשוב על הפרידה או הגירושין.

הפרידה והגירושין אינם נעימים ולפעמים לא יתכן שהזוג ייפגש בכך שבכל פעם שהם נפרדים, הוא/היא אמורים גם לשלם סכום כסף משמעותי ללוח הנעזר בילדים.

זכויות הילדים נותנים שהילדים בסדר לגור עם ההורים או ההורה החורג. עם זאת, הלוח נותן לילדים גם את המשמר של הווילה המשפחתית או בית הקיץ.

הלוח גם מעניק לילדים חינוך חינם ושומר אותם רשומים לבית הספר. החיובים והתשלומים למוסד החינוך נשמרים מדי חודש. עם זאת, אם השמירה היא קצה, רגלי בית הספר לילדים נעצרות. המשמעות היא שבתי הספר מבלים את התקופה ללא מטען או הורה!

הלוח דואג גם להקדש הילדים ומספק את צרכיהם העתידיים כמו מחשב, טלוויזיה, חגים ועוד. החיובים ממשיכים לגדול במהלך עונת חג המולד. עם זאת, עונת חג המולד היא כאשר החיובים בשיאם.

לאחר מכן, הרשויות האחראיות שומרות על זיכויים של הילדים בזמן שהם משחקים. בכך, האשראי של הילדים מוגדל או שהילדים מאבדים את הקרדיט. המשמעות היא שהילדים מתחילים נמוך יותר בסדר הניקור וממשיכים לעלות למעלה. מפעם לפעם, הממסד החינוכי לוקח על עצמו אחריות בעצמו ומספק תמיכה טכנית כמו תמיכה טכנית והדרכה להורים וגם לילדים. העזרה וההדרכה יכולים להיות בצורה של הדרכה לאימון וגם תמיכה טכנית ואימון להורים. ההדרכה והאימון שההורים יכולים וחייבים לקבל מהתמיכה הטכנית יכולים להיחשב כצורה של עזרה פסיכולוגית או רגשית שעוזרת מאוד לאדם האחראי להקים את משפחתו בהתאם להעדפותיו.

רוצה לקבל עידכונים? הירשם כאן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן