איך בוחרים את קופת החולים הטובה והמשתלמת ביותר?

יש מספר סיבות בגללן אנשים בוחרים לעזוב את קופות החולים שלהם כאשר הסיבה העיקרית היא כי הם לא מרוצים מהשירות, מההמתנה לתורים, מחירי התרופות, הביטוחים וכד'. השתייכות לקופת חולים היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שנוגעת לבריאות שלנו אך רובנו לא עושים שום דבר בנידון ונשארים בקופת החולים אשר מלווה אותנו עוד מימי ילדותנו. 

קופת החולים מהווה את נקודת המפגש הראשונה שלנו כמטופלים בשירותי הבריאות בישראל והיא תופסת חלק מרכזי במערכת הבריאות. במידה ואינכם מרוצים מהקופה בה אתם חברים, מומלץ מאוד לבחון את קופות החולים האחרות ומה יש להן להציע.

בחירת קופת חולים – איך להשוות בין קופות החולים השונות?

אחד המדדים החשובים ביותר כשאנחנו זקוקים לשירותי בריאות, הוא זמינות התורים הן לרופאי המשפחה והן לרופאות ולרופאים מומחים.כמו כן, חשוב לבדוק את פריסת והמרפאות, טיב השירות הדיגיטלי, כמות הבירוקרטיה, כיסויים שמציעים הביטוחים המשלימים, ועוד.

קופת חולים מכבי מובילה בסקרי שביעות רצון

משאל באתר מידרג, בהשתתפות כ–3,500 משתתפים בחן את שביעות הרצון המטופלים מקופות החולים השונות במספר תחומים. בשביעות רצון כללית קופת חולים מכבי זכתה במקום הראשון. גם מבחינת פריסת המרפאות  ועל מענה מחוץ לשעות הפעילות זכתה מכבי במקום הראשון.

סקר שביעות רצון נוסף שנערך על ידי משרד הבריאות ומכון המחקר ברוקדייל מצא כי 93% (!) מחברי  קופת החולים מכבי הביעו שביעות רצון גבוהה משירותי הקופה ונגישותה. אין זה מפתיע שמכבי היא קופת החולים שאליה עוברים הכי הרבה לקוחות.

מענה מקיף לכלל השירותים הרפואיים במקצועיות רבה

לצד שירותים שאתם רגילים לקבל מקופת החולים, קבוצת הבריאות הטובה בישראל מעניקה מענה רפואי כולל,  מקיף ומשלים בכל רחבי הארץ – רפואה דחופה, רפואה משלימה, רופאים מומחים, שירותי מכבי פארם, מכבידנט ומכבי טבעי.

חברי 'מכבי שלי' – תוכנית הביטוח המשלים של מכבי מעניקה לחברים מגוון רב של הטבות רלוונטיות לכל שלב בחיים וביניהן אימון כושר אישי או קבוצתי בעלות של 23 ₪, , 50% עדשות מגע או משקפי ראייה בהנחה של 50%,  טיפולי שיניים משמרים בהשתתפות עצמית נמוכה, חיסונים למטיילים בחו"ל במחיר סימלי, טיפולי רפואה משלימה  ב-70% הנחה, סל הריון גבוה ומקיף ועוד.

מתבלטת בגזרת החדשנות

נוסף על סטנדרט שירותי האונליין מבין הגבוהים בארץ, מכבי מציעה אפליקציות מתקדמות עם מגוון רחב של שירותים שכלל לא תצטרכו לצאת עבורם מהבית: 

אפליקציה חדשנית שמביאה את חכמת ההמונים לעולם הרפואה, החל מדיאגנוסטיקה מדויקת ועד המשך טיפול באמצעות צ'אט עם רופא; 

אפליקציית מעקב הריון – האפליקציה החדשה והעדכנית ביותר למעקב הריון בה ניתן לבצע מעקב שבועות, חיבור מלא לכרטיס ההריון בתיק הרפואי, למעקב תנועות העובר, לקרוא מאמרים ומדריכים לכל שלב בהריון ועוד שלל פעולות 

מכבי קידס  אפליקציית סלולר חדשנית אשר מנגישה להורים את התיק הרפואי של הילדים, זימון שיחה עם רופא הילדים, מבצעת תזכורות לחיסונים דרושים ובדיקות מומלצות, מאפשרת התכתבות עם אחות טיפת חלב, חיוג למוקד ילדים להתייעצות במקרים דחופים, תשובות לשאלות נפוצות בנושאי בריאות והתפתחות הילד ועוד.

ולבסוף, רק חברי קבוצת הבריאות מכבי נהנים מרשת מוקדי רפואה דחופה בפריסה ארצי נרחבת, העומדים לשירותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע-  – כולל סופ"שים וערבי חג.

רוצה לקבל עידכונים? הירשם כאן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן