שש חברות מטבחים כפריים ששווה לעקוב אחריהם

חקרנו 6 אתרים של חברות מטבחים ששווה לעקוב אחריהם

הם מרכזיים, מושכים, מפתים, מגרים, יוצרים אינטראקציה, מעוררים את חוש הטעם, מדגדגים את האצבעות ובעיקר מתפקדים כנושא השיחה של כל זוג שעומד לפני מעבר לבית חדש.

מטבחים הם ללא ספק הסלון החדש של המאה העשרים ואחת – הם מוקד להשראה, אירוח, זמן איכות משפחתי וכמובן שגם עיצוב. מכאן שאם גם אתם עומדים לקראת בחירה של חברת מטבחים חיפשנו עבורכם ברשת שש חברות שאנחנו מאמינים מקשיבות, בודקות, מעודדות את הלקוח לחלום, עובדות עם החומרים המובילים ויוצרות קסמים בין הסירים.

טאצ'ווד מטבחים כפריים

נתחיל עם חברת "טאצ'ווד" ולא במקרה. חברת טאצ'ווד היא יותר מחברת מטבחים כפריים, אלא מדובר בסיפור של משפחה שיצר הנגרות זורם אצלה בדם והדמיון חסר המעצורים משחק עם אינספור חיבורים, מרקמים, צורניות ותוספות, כאשר מטבחי החברה הם נטו קלאסיים מסורתיים, מבלי לזוז ימינה ושמאלה.

עם זאת, בקטגוריה זו תמצאו אינספור דוגמאות מרהיבות, כך שכל תוצאה היא תוצר של חלום, גחמה ומענה מדויק לצורכי הלקוח.

הסיפור של החברה הנו סיפור משפחתי, בו אב הוריש לבנו שהוריש לבנו שלו את האהבה למקצוע ואת חוש הקפדנות הבלתי מתפשרת. במשך כשלושה דורות החברה מייצרת מטבחים כפריים – מטבחים מרתקים ויוקרתיים שקוצרים תשבחות, ולו בשל העבודה הידנית והטכניקות המסורתיות שבין היתר מתממשקות עם טכנולוגיה מתקדמת.

כבר מהמפגש הראשון ניתן לחוש באהבה הכנה למקצוע, אהבה שמולידה אינספור מטבחים מיוחדים ושעונים בקפידה על כל חלום וצורך. עוד נציין שמטבחי החברה מעובדים באופן אישי, בהתאם לתכונות העץ ולצד בקרת איכות מחמירה. לאור כל זאת אם גם אתם יכולים להרשות לעצמכם ושואפים למטבח שירגש אותכם בכול פעם שתכינו בו ארוחת ערב ובכול פעם שתשבו בו עם כוס קפה, הרי שכל עוד תחברו אל חברת טאצ'ווד שמביטה אל העתיד ושבאותה נשימה נשענת על המסורת, הרי שהמטבח שלכם יהיה ייחודי, מרגש, איכותי ופונקציונלי.

אתר החברה https://www.touchwood.co.il/

טאצווד מטבחים
טאצווד
טאצווד מטבחים
טאצווד

zaz-delet

חברת "זז דלת" מתמחה בארונות הזזה וחדרי ארונות. עם השנים צמחה מנגריה קטנה למפעל מודרני.

חברת "זז דלת" מעמידה לרשות הלקוח ארבע מחלקות ייעודיות (מחלקת פרזול, CNC, חיתוך כבד וצבע בתנור). מטבחי החברה משלבים בין צורך למענה ארגונומי ומחברים בין דרישה לתוצאה מעוצבת, כך שלצד עבודות נגרות בהתאמה אישית ובניית ארונות מתקדמים, החברה גם מעניקה שירותי עיצוב ובניית מטבחים.

הנגריה

"הנגריה" לאורך השנים צברה מעגל לקוחות מרוצה שנהנה משירותי טכנולוגיה מתקדמים ומתשאול אישי. הנגרייה אינה מציגה את עצמה כחברה שבונה, אלא כחברה שמייצרת ריהוט, וזאת כי לצד דגשי הלקוח והתמקדות בפרטים הקטנים, תהליך הייצור מקבל את מרב תשומת הלב.

בין היתר החברה משרתת נאמנה לקוחות פרטיים ובו זמנית לקוחות עסקיים, משמע הניסיון הרב והדגמים השונים שנוצרו תחת ידיה ממצבים אותה כנגרייה שמצליחה פעם אחר פעם לדייק ולהגשים, כאשר שירותי החריטה מעניקים לה תוצאות שהן גם פונקציונליות וגם מרהיבות.

Amir Design

חברת "אמיר דיזיין" מייצרת מטבחים מרשימים כאשר בכול נישה היא מביעה בקיאות ומצליחה להטמיע אמירה אישית. כמו כן, אם התאהבתם בדגמי המטבחים, טוב לדעת שתוכלו להמשיך עמה את שיתוף הפעולה – לעצב בעזרתה את חדר הילדים, חדר המשפחה וכדומה.

יגל

החברה מייצרת מטבחים באופן ייחודי ובאותה נשימה לצד טרנדים חמים ואמצעי טכנולוגיה. בין לקוחותיה ניתן למצוא את המגזר העסקי, כך שבין אם המטבח מיועד לבית קפה או לבית פרטי, התוצאות מעוררות השראה. בנוסף, עובדי הייצור והמעצבים אינם משאירים מקום לפשרה, עובדים עם חומרי גלם מעולים ואף מזמינים את הלקוח אל מפעל הייצור – לעקוב אחר השלבים השונים.

דונטלו מטבחים

חברת "דונטלו מטבחים" מתייחסת לכל פרט ושואפת למענה המדויק ביותר – למענה שיהפוך את סך התוצאה להרבה יותר שלמה וראויה. החברה מונעת מהרצון להגשים לאנשים חלום – לעצב ולבנות מטבח אישי ואיכותי, כאשר אין זה משנה עבורה אם מדובר בעיצוב מודרני או כפרי, ולו כי הניסיון הרב והטכנולוגיה המובילה מאפשרת לה חופש יצירה.

 

רוצה לקבל עידכונים? הירשם כאן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן